Óvodai előjelentkezés

Kedves Szülők!

Az idei év az élet minden területén változásokat hozott. Sajnálatos módon ezek a változások az iskolai életet és a jövő tervezését is nehezebbé tették mindannyiunk számára. A korábbi években hagyományossá vált előkészítő foglalkozásainkat és a nyílt napokat nem tudjuk megrendezni a szokott módon, de bizakodva tekintünk előre, hogy találkozhatunk hamarosan, ha más módon is, jövendőbeli elsőseinkkel és szüleikkel.

Szeretnénk kérni Önöket, hogy amennyiben érdeklődnek iskolánk felől, töltsék ki az előzetes
jelentkezési lapot, és március 15-ig juttassák el e-mailben, a titkarsag@peterpaliskola.hu címre vagy kinyomtatva beadva a portára vagy postázva az iskola címére.

A 2021/2022-es nevelési évre az előjelentkezési lap átvehető óvodánkban, vagy letölthető a https://peterpaliskola.hu/dokumentumok/ oldalon, az “Óvodai dokumentumok” résznél..

Óvodánkkal és a jelentkezéssel kapcsolatban felvilágosítást nyújt Bihari Nóra tagintézmény-vezető az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: ovoda@peterpaliskola.hu
Telefon: 061/ 388 6546

Várjuk szeretettel gyermeküket az Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Óvodába!