Előzetes jelentkezési lap

az Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskolába

a 2023/2024-es tanévre

FONTOS!

Az online jelentkezés semmilyen elkötelezettséggel nem jár a jelentkezőre nézve, csak az érdeklődési szándékot jelzi, így a beiratkozási sorrendre sincs befolyással, létszámba csak azokat vesszük, akik online beiratkoznak és a kért dokumentumokat megküldik iskolánknak! Ezen dokumentumokat e-mail formájában fogják megkapni.

Az iskolánkba jelentkezett, leendő első osztályos gyermekeket március-áprilisban fogjuk ismerkedő beszélgetésre behívni. Ennek módjáról a honlapon, illetve levélben adunk felvilágosítást. 

A gyermek jelentkezésével együtt a családok elfogadják, hogy iskolánkban keresztény szellemben nevelünk. A közös iskolai szentmiséket előre maghatározott időpontban, a munkatervben ismertetve tartjuk meg.

Vasárnaponként a családok saját közösségükben vehetnek részt a szentmisén.

Jelentkezés