Ismerd meg iskolánkat

A Szalézi rend küldetéstudatának szellemében a nevelésben a keresztény erkölcsi értékrendet kívánjuk továbbadni tanulóinknak. Célunk, hogy érzelmileg és értelmileg a teljes személyiséget alakítsuk: a gyerekek képességeit megismerjük, feltárjuk és kibontakoztassuk, s így a gimnáziumi tanulmányokra előkészítsük. Tesszük ezt úgy, hogy a közösségfejlesztésre és a közösségformálásra kiemelt figyelmet fordítunk.
Don Bosco pedagógiai öröksége a bizalomra épülő, szeretettel irányított nevelés, az öröm és a vidámság légkörében működő és kiteljesedő emberalakító program. A játékközpontú pedagógia, a gyermek szabad megnyilatkozási lehetősége, tevékenységének szabadsága olyan elemek, amelyek iskolánk nevelési gyakorlatában központi helyet kapnak.

iskola

ISKOLÁNK CÍME