Szülői hírlevél

Kedves Szülők!

Az alábbiakban olvashatnak a januári teendőkről, programokról:

Január 8. 9. /hétfő, kedd/
Étkezési díjak utalása az decemberi hiányzások jóváírásával történik.
Kérjük az étkezés díját a következő számlaszámra: 11784009-21234093 szíveskedjenek utalni!
Az utalandó összegről szóló tájékoztatást e-mailben küldjük.
Ezen a két napon rendezhetik, a készpénzzel történő befizetéseket az irodában 7:00-től 14:00 óráig.
A logopédia díja, 4000 Ft.
A madár ovi program 500 Ft, melyen minden csoport gyermekei részt vesznek.
Az úszás díja 5400 Ft
Az úszásról való hiányzásokat csakis orvosi igazolások ellenében tudjuk jóváírni!
Kérjük, az igazolások bemutatása a befizetés előtt legalább egy nappal történjen meg!

Január 9. /kedd/
10 órakor közös áhítat lesz a csoportoknak a tornateremben.
Szülői értekezlet 16:30 órai kezdettel a Pillangó csoportban.

Január 12. /péntek/
Madár ovi foglalkozás a Süni és a Katica csoportnak, mely alkalommal a gyerekek sirályokat etetnek a Margitszigeten. Erre kérjük, hozzanak magukkal kockára vágott száraz kenyeret!

Január 15. /hétfő/
Madár ovi foglalkozás a Pillangó és a Csiga csoportnak a Duna budai partján, ahol sirályetetésen vesznek részt a gyermekek. Erre kérjük, hozzanak magukkal kockára vágott száraz kenyeret!

Január 26. /péntek/
Don Bosco Gála 17:00 órai kezdettel az Óbudai Kulturális Központban, az Iskola osztályainak szereplésével.

Január 29. /hétfő/
Félévi szünet az iskolában.

Tisztelettel kérem a kedves Szülőket, hogy csak az előre jelzett napokon rendezzék befizetéseiket!
A befizetéskor kérem szépen, hogy kiszámolt és apró pénzzel készüljenek!

2018. január 2.

Udvardyné Balla Márta