Októberi hírlevél

Kedves Szülők!

Az alábbiakban olvashatnak az októberi teendőkről, programokról:

Október 5. 6. /csütörtök, péntek/
Kérjük a kedves Szülőket, hogy az étkezések díját utalással rendezzék! A számlaszám a következő: 11784009-21234093
Étkezési díjak utalása a szeptemberi hiányzások jóváírásával történik. Az utalandó összegről szóló tájékoztatást e-mailben küldjük.
Ezen a két napon rendezhetik, a készpénzzel történő befizetéseket az irodában 7:00-től 14:00 óráig.
A logopédia díja, 4000 Ft.
A madár ovi program 1400 Ft, melyen ebben a hónapban a Pillangó, a Süni és a Katica csoportos gyermekek vesznek részt (a befizetendő összeg a busz költségét és a madár ovi díját tartalmazza).
A néptánc befizetés az első félévre 12000 Ft, testvérek esetén 9200 Ft.

Október 10. /Kedd/
Madár ovi foglalkozás a Pillangó, a Süni és a Katica csoportnak lesz. Reggel 8.00-kor indul a busz. Kérem, reggeliztessék meg otthon gyermeküket – az ebédet már az óvodában fogyasztják el. Az útra kérnénk, tegyenek 1db almát feldarabolva a hátizsákba, valamint fél liter vizet! Az óvodai tízórait magunkkal visszük. Kérem, legkésőbb ¾ 8-ra érjenek be a gyermekkel az óvodába, mert a busz pontosan fog indulni! A kirándulás változékony időjárás esetén is meg lesz tartva. Réteges öltözködés, vízálló kabát és cipő ajánlott.

Október 11. /szerda/
Az úszás díjának befizetése az irodában 7:00-től 14:00 óráig.
Az úszás havonkénti összege, 5400 Ft, mely a szállítási költséget is tartalmazza.
Az úszásról való hiányzásokat csakis orvosi igazolások ellenében tudjuk jóváírni!
Kérjük, az igazolások bemutatása a befizetés előtt legalább egy nappal történjen meg!

Október 26. 27. /csütörtök, péntek/
Az óvodába hétfőn és kedden fényképész jön, hogy a gyermekekről egyéni- és csoportképet készítsen.
Október 26–án, csütörtökön délelőtt a Csiga és a Süni csoportokat fényképezi, október 27-én, pénteken délelőtt a Pillangó és a Katica csoportokról készíti a fényképeket.

Kérem Önöket, hogy aznap gyermekeikkel ½ 9-ig érjenek be az óvodába a reggeliztetés és a fényképezés zökkenőmentes lebonyolítása érdekében.

Gyermekeiknek olyan ruhát hozzanak, ami illik a faliújságra kitett minta háttérhez.

Október 30-tól november 3-ig.
Őszi szünet lesz a Péter Pál iskolában.
Létszámcsökkenés esetén, csoportösszevonás lesz. A faliújságra kihelyezett táblázatban október 9-ig hétfőig jelezzék, kérik-e gyermekük számára az óvodai ellátást!

Tisztelettel kérem a kedves Szülőket, hogy csak az előre jelzett befizetési napokon rendezzék befizetendő dolgaikat!
A befizetéskor kérem szépen, hogy kiszámolt és apró pénzzel készüljenek.

2017. október 3.

Udvardyné Balla Márta