Tantestület


Lengyel Attila
igazgató,
történelem,
8. o. osztályfőnök


Bisztricsány Ágnes
igazgatóhelyettes,
magyar, matematika, környezetismeret,
4. o. osztályfőnök


Tran Dinh Biet Pál SDB
nevelési igazgatóhelyettes,
hittan



Bécsy Károly
földrajz, természetismeret, testnevelés,
7. o. osztályfőnök


Boros-Oláh Gáborné
technika,
1. b napközivezető rajz


Dudinszky Luca
ének-zene


Füzi Myrtill
angol, német


Horváth Edina
hittan,
5. évfolyam tanulószoba-vezető


Horváth Elizabeth
technika,
4. napközivezető


Horváth Mária
ének, technika,
3. b napközivezető


Horváthné Banai Ida
testnevelés


Ivánka Sándorné
természetismeret, biológia,
2. b napközivezető


Keszőcze Mariann
angol,
5. a osztályfőnök


Konta Gyuláné
alsó tagozat munkaközösség-vezető,
magyar, matematika, hittan,
1. b osztályfőnök


Kórászné Ghidán Kinga
felső tagozat munkaközösség-vezető,
történelem,
6. a osztályfőnök, tanulószoba-vezető


Madák Melinda
ének, hittan,
3. a napközivezető


Makrainé Szalai Krisztina
rajz,
2. a napközivezető


Márkus Zoltán SDB
hittan


Marosi-Bauer Izolda
magyar, matematika, rajz, technika, környezetismeret, testnevelés,
2. b osztályfőnök


Marx-Rakos Viktória
angol, német,
6. b osztályfőnök


Meskóné Bircsák Gyöngyvér
magyar, matematika, hittan, technika, környezetismeret,
2. a osztályfőnök


Mesterházyné Tamási Ágota
magyar nyelv és irodalom,
5. b osztályfőnök


Pékné Ország Ildikó
magyar, matematika, rajz, környezetismeret, digitális kultúra,
3. a osztályfőnök


Pilinszki-Nagy Katalin
kémia


Rónaszéki Álmos
magyar, matematika, testnevelés, néptánc,
1. a osztályfőnök


Simonné Papp Ágnes
matematika, informatika


Szabó Bettina
rajz, technika


Takács Veronika
matemaitka


Velkey Nóra
testnevelés,
1. a napközivezető


Vida Andrásné
magyar, matematika, rajz, környezetismeret,
3. b osztályfőnök



Káldyné Gyarmati Éva
gazdasági vezető


Jakóné Dittrich Anna
iskolatitkár


Somogyi-Kreisz Erika
portás


Kamasz Jánosné
portás


Tarsó Árpádné
konyhai dolgozó


Szebelédy Emilné
konyhai dolgozó