Tisztelt Szülők!

Ahogy ezt a szülői tájékoztatón jeleztük, várjuk Önöket és gyermeküket egy ismerkedő beszélgetésre, amelyre az Önök számára legalkalmasabb időpont kiválasztásával tudnak bejelentkezni a következő módon 3 lépésben.

Az alábbi linket megnyitva látható az esemény.

Tisztelt Szülők!

Jelentkezés a nyílt napra 2020. febr. 18.

Szeretettel várjuk a leendő iskolások és a jelenlegi diákjaink szüleit nyílt napunkra.
A tanítási órák reggel 8 órától minden egész órakor kezdődnek. Első és második évfolyamon 3, harmadik és negyedik évfolyamon 4, felső tagozaton 5 nyílt órát tartunk.
Kérjük, hogy a részletes beosztást keressék az iskolában kifüggesztett táblázatokon.

Kedves Szülők!

A fogadóórákra történő előzetes bejelentkezés lehetőségével szeretnénk megkönnyíteni, hogy minél kevesebb várakozással tudjanak beszélni azokkal a tanárokkal, akikkel szeretnének. Ezt  négy lépésben tehetik meg.

Tisztelt Szülők!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a pénteki (2019. november 15.) nyílt napra.

Tanévnyitó Veni Sancte

időpontja: 2019 szeptember 2. hétfő 8:00

Helyszín: Szent Péter és Pál Főplébánia templom.

Szeretettel várjuk a Szülőket is!

Tisztelt Szülők!

Az alábbi linket megnyitva látható az esemény.

1.      A sor elejére, kérem írják be a gyermek nevét.

Kedves Szülők!

2019.02.19. Nyílt nap és Látogatható órák.